Ros Bron napustio Mercedes!

Izvor: Vesti-online.com, 28.Nov.2013, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ros Bron napustio Mercedes!

Direktor tima Mercedesa Ros Bron napustio je funkciju direktora te ekipe u Formuli jedan.

Preuzima komandu: Toto Volf  

U današnjem saopštenju navodi se da će ekipu preuzeti izvršni direktor Toto Volf i tehnički direktor Pedi Lou.

 

Ističe se da će saradnja sa Bronom zvanično prestati na kraju ove godine, ali da je on već završio rad po završetku takmičenja u Formuli jedan, prošlog vikenda. Bron je 2009. godine od Honde kupio >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ekipu i nazvao je Bron GP. Tada je Dženson Baton osvojio šampionsku titulu, a ekipa je bila najbolja u konkurenciji konstruktora.

 

Godinu dana kasnije ekipu je kupio Mercedes, a Bron je postavljen za direktora ekipe. Mercedes je ove godine takmičenje u šampionatu Formule jedan završio na drugom mestu sa 360 bodova. Titulu je odbranio Red Bul sa 596 bodova.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Ros Bron napustio Mercedes!

Izvor: Dzungla.org, 28.Nov.2013

Direktor tima Mercedesa Ros Bron napustio je funkciju direktora te ekipe u Formuli jedan. . OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.