Prvi, pa Mercedes!

Izvor: Mondo, 13.Mar.2018, 09:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvi, pa Mercedes!

Pa, kako drugačije kad si ona...

  Pevačica Aleksandra Prijović je tek naučila da vozi, a već ima "zver" od automobila kojim može da se pohvali.

Aleksandra je dobila od budućeg supruga Filipa Živojinovića automobil vredan 35.000 evra. Reč je o Mercedesu koji je u pevačicinom vlasništvu tek dve nedelje, prenosi "Kurir".

Već godinama Prija ima želju da nauči da vozi i kupi automobil, ali nije mogla to da ostvari zbog previše obaveza. Najzad >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je krajem prošle godine krenula na časove, a testove i vožnju položila je iz prvog puta. Tada je njen dečko rešio da je nagradi.

ŠIROKO: Maldivi, pa svadba za 500 zvanica!

Prija i Filip zakazali su svadbu za 21. jun. Mlada pevačica ne krije oduševljenje što će uskoro stati pred oltar i uveliko se priprema za ovaj važan dan.

"Zakazali smo prostor i datum venčanja u crkvi. Probala sam dve venčanice samo da vidim kako mi stoje, još nisam našla onu pravu. Tražim venčanicu i u tome mi pomažu moja mama, Filipova mama Zorica, a konsultovaću se, naravno, i s Brenom i kumom", rekla je Aleksandra za ovaj list.
Pogledaj vesti o: Mercedes Benz

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.