Priboj: Saobraćajna nesreća u centru grada

Izvor: SandzakPress.net, 10.Sep.2014, 01:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Priboj: Saobraćajna nesreća u centru grada

Priboj – Danas u 10 i 30 , u gradu se desila teža saobraćajna nesreća. U raskrsnici kod Crkve došlo je do sudara dva putnička vozila. Mercedes se kretao iz pravca semafora i pri velikoj brzini udario u vozilo golf 2 koje se već nalazilo u raskrsnici. Povrijeđeni su kolima hitne pomoći  odvezeni u bolnicu, a pri njihovom vađenju iz vozila učestvovali su i vatrogasci. Kako za  sadasaznajemo  nema žrtava, niko od prolaznika nije povređen , a povrijeđeni iz vozila su smješteni u bolnicu . (priboj033)

Nastavak na SandzakPress.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.