Lorenco testirao bolid Mercedesa

Izvor: AutoBlog, 07.Okt.2016, 01:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lorenco testirao bolid Mercedesa

Petostruki svetski MotoGP šampion Horhe Lorenco konačno je ispunio svoj san i našao se za volanom bolida Formule 1, pošto je testirao šampionski Mercedes Luisa Hamiltona iz 2014. godine na stazi "Silverston". Aktuelni šampion kraljevske klase je testirao Mercedes W05 u kojem je Britanac osvojio drugu od svoje tri titule. U sklopu pripreme za to testiranje, Lorenco, koji ima malo iskustva u automobilizmu, već je probao neka vozila na "Silverstonu" da bi upoznao stazu koja predstavlja drugačiji izazov na dva i četiri točka. Posle testiranja, Lorenco će otputovati u Japan, gde će 16. oktobra biti vožena naredna...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.