Kod Teslića poginuo pješak

Izvor: Nezavisne Novine, 26.Dec.2014, 15:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kod Teslića poginuo pješak

DOBOJ - Pješak, M.Đ., iz mjesta Donji Ružević, kod Teslića smrtno je stradao sinoć kada ga je udarilo putničko vozilo marke „mercedes“, kojim je upravljao D.D. s područja Teslića.

Do ove saobraćajne nezgode je došlo kada vozač, koji se vozilom kretao iz pravca Doboja, nije držao automobil na dovoljnoj udaljenosti od desne ivice kolovoza te je udario pješaka M.Đ. koji se kretao pored kolovoza istim pravcem.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Nakon udara pješak je pao na travnatu površinu pored puta, prilikom čega je na licu mjesta smrtno stradao, saopšteno je iz CJB Doboj.

Uviđaj na mjestu ove saobraćajne nesreće, koja se dogodila oko 22.10 sati, izvršili su policijski službenici Policijske stanice Teslić, zajedno sa ljekarom mrtvozornikom Doma zdravlja Teslić.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.