Izvor: B92, 24.Okt.2009, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedna osoba poginula kod Šapca

Beograd -- U saobraćajnoj nesreći jutros kod Šapca poginula je V.S. (40), dok je vozač M.S. (41) koji ima teške telesne povrede prebačen u beogradski Klinički centar.

Prema navodima policije, oni su se u vozilu "fijat tipo" sudarili sa kamionom "mercedes" na regionalnom putu Šabac-Bogatić oko 9.15 časova.

Saobraćaj na tom putnom pravcu tokom prepodneva bio je dozvoljen u jednoj traci naizmenično.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U petak petoro poginulih na putevima Srbije

Petoro ljudi je poginulo, a 59 lica je teže i lakše povređeno u petak na putevima Srbije u 228 saobraćajnih nesreća, saopšteno je iz operativnog centra MUP-a.

Na području Beograda zabeležene su 103 saobraćajne nezgode, u kojima je poginulo dvoje ljudi, a 21 osoba je povređena, preneo je jutros Auto-moto savez Srbije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Teška saobraćajna nesreća kod Šapca

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Okt.2009

ŠABAC - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u selu Štitaru kod Šapca poginula je V.S. (40), dok je vozač M.S. (41) zadobio teške telesne povrede i transportovan je u beogradski Klinički centar...Prema navodima policije, oni su se u vozilu "fijat tipo" sudarili sa...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.