Izvor: B92, 24.Okt.2009, 15:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jedna osoba poginula kod Šapca
Beograd -- U saobraćajnoj nesreći jutros kod Šapca poginula je V.S. (40), dok je vozač M.S. (41) koji ima teške telesne povrede prebačen u beogradski Klinički centar.
Prema navodima policije, oni su se u vozilu "fijat tipo" sudarili sa kamionom "mercedes" na regionalnom putu Šabac-Bogatić oko 9.15 časova.
Saobraćaj na tom putnom pravcu tokom prepodneva bio je dozvoljen u jednoj traci naizmenično.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U petak petoro poginulih na putevima Srbije
Petoro ljudi je poginulo, a 59 lica je teže i lakše povređeno u petak na putevima Srbije u 228 saobraćajnih nesreća, saopšteno je iz operativnog centra MUP-a.
Na području Beograda zabeležene su 103 saobraćajne nezgode, u kojima je poginulo dvoje ljudi, a 21 osoba je povređena, preneo je jutros Auto-moto savez Srbije.
Teška saobraćajna nesreća kod Šapca
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Okt.2009
ŠABAC - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u selu Štitaru kod Šapca poginula je V.S. (40), dok je vozač M.S. (41) zadobio teške telesne povrede i transportovan je u beogradski Klinički centar...Prema navodima policije, oni su se u vozilu "fijat tipo" sudarili sa...










