Izvor: Beta, 24.Maj.2018, 19:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ekipe Formule 1 pričaju o Hamiltonovom ugovoru
Vozač Mercedesa Luis Hamilton nije još produžio ugovor sa ekipom, obe strane nisu saopštile zbog čega se to odlaže, ali članovi ostalih ekipa u Formuli 1 misle da je reč o novcu.Aktuelnom svetskom šampionu na kraju sezone ističe ugovor, Mercedes mu je ponudio novi, ali on nije odlučio da li će potpisati.Mediji su spekulisali da Hamiltonov novi trogodišnji ugovor vredi 160 miliona dolara."Jedino što mogu da zamislim je da se potpisivanje ugovora odlaže zbog novca. Mislim da se radi o suludoj cifri o kojoj je (direktor Mercedesa) Toto (Volf) pričao, a zbog koje mu oči suze. Hamilton ima skup način života. On je četvorostruki svetski prvak i sigurno nije jeftin. Pretpostavljam da to ima veze sa kašnjenjem", rekao je direktor Red Bula Kristijan Horner. Hamilton je juče rekao da ne žuri sa potpisivanjem novog ugovora i da "ako nije spreman ove nedelje i ako nije spreman naredne nedelje, onda nije spreman". Britanac odaje utisak da jedino on odlučuje kada će potpisati. Volf je rekao da to nije slučaj, ali nije dao krajnji rok."To je proces i ne želimo da pritiskamo jedni druge za potpisivanje dokumenta koje će se svakako dogoditi. To je u toku i u završnoj fazi. Dobacujemo se ...
Pogledaj vesti o: Mercedes Benz









