Kompanija Lexus predstavila je CT200h Advance Plus verziju

Izvor: Moto.rs, 19.Jan.2015, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kompanija Lexus predstavila je CT200h Advance Plus verziju

Lexus je dodao Advance Plus nivo opreme za CT 200h opseg modela. Ova verzija se nalazi na samom vrhu linije CT200h modela pri čemu nudi po prvi put dvobojnu kolor šemu kada je reč o modelima japanskog brenda, kao i F Sport krovni spojler između ostalog.

Tu su i 17“ aluminijumski točkovi sa dark silver završnom bojom kao i panoramski krov. Enterijer vozila je opremljen štofom i Tahara tapacirungom. Standardna oprema >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << za CT200h takođe uključuje prednje i zadnje senzore za parkiranje, ulazak bez ključa, zagrevana prednja sedišta kao i Lexus navigacioni sistem sa Remote Dial kontrolama. CT200h model je bio predmet facelifta iu novembru 2013. godine i pokreće ga 1.8L benzinski motor, podržan električnim motorom za kombinovanu izlaznu snagu od 136ks.

foto © Lexus

Nastavak na Moto.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.