Miloš Pavlović trijumfovao na startu Lamborghini Super Trofeo šampionata

Izvor: AutoBlog, 09.Avg.2020, 18:32

Miloš Pavlović trijumfovao na startu "Lamborghini Super Trofeo" šampionata

Miloš Pavlović je na startu "Lamborghini Super Trofeo" šampionata dokazao klasu i maestralnom vožnjom na stazi u Mizanu stigao do pobede u prvoj trci sezone. Tandem u automobilu broj 41 „Target rejsinga“, Miloš Pavlović i Raul Guzman, zauzeli su 6. mesto u kvalifikacijama, a za prvi deo 50-minutne trke bio je zadužen 21-godišnji Meksikanac. Momak kojem je ovo bila prva trka u GT automobilu izgubio je dve pozicije u prvih nekoliko krugova, a Milošu je automobil „predao“ na 7. poziciji, samo 19 minuta pre kraja trke. Uz odličan timski pit-stop, srpski automobilista je od prvih metara po izlasku na stazu nametnuo neverovatan tempo i već posle svog prvog kruga...