Kejt zvezda bala u Londonu

Izvor: Blic, 11.Jun.2011, 01:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kejt zvezda bala u Londonu

Princ Vilijam i Kejt Midlton su se tek prekjuče, više od četrdeset dana od kako su stali pred oltar, prvi put pojavili u javnosti kao muž i žena.

Za ovaj svečani trenutak izabrali su humanitarno gala veče za zaštitu ugrožene dece koje je bilo organizovano u Kensington palati u Londonu, a tokom koga se, između ostalog, proslavljala dugogodišnja saradnja između prinčeva Vilijama i Harija i ove organizacije. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Iako je na večeri bilo skoro hiljadu zvanica, Kejt i Vilijam su zasenili sve. Kada su pristigli u palatu u skupocenoj crnoj "jaguar" limuzini, sve oči su bile uprte u njih. Izgledali su srećno, odmorno i zaljubljeno. Posebnu pažnju privukao je Kejtin stajling. Ona je naprosto blistala. Na sebi je imala predivnu haljinu Dženi Pakam vrednu 3.500 evra i cipele „LK benet" skromnije cene, oko dvesta evra.

Svečana večera je održana u improvizovanom montažnom objektu koji je veličinom mogao da se uporedi sa jednom zgradom. Goste je, između ostalih, zabavljala ronilačka ekipa koja je izvodila podvodne akrobacije. Služio se najskuplji šampanjac i egzotična jela sa Dalekog istoka. Za muziku je bio zadužen di-džej Mark Ronson, a nagađa se da je na privatnoj zabavi nakon gala večere nastupila i grupa "Kings of Leon”.

Vojvoda i vojvotkinja od Kembridža su se u toku večeri razdvojili, pa su znatiželjni novinari pitali Kejt gde joj je jača polovina.

- Mi se uvek razdvojimo kada su ovakve situacije u pitanju - objasnila je Kejt koja je vreme mahom provodila sa ugroženom dečicom.

Tokom večere Vilijam je održao i govor tokom kojeg je objasnio da će ga Kejt od sada pratiti u plemenitim akcijama:

- Ovo veče označava novi početak inicijative između humanitarne organizacije za ugroženu decu i fondacije princa Vilijama i princa Harija i vojvotkinje od Kembridža. Kada smo osnovali fondaciju, Hari i ja smo shvatili da smo u poziciji da pomognemo, a Kejt i ja se nadamo da ćemo uspeti da promenimo nešto - rekao je princ Vilijam.

Povezane vesti: Vilijam se seli u kuću u kojoj je živela lejdi Di Menadžer porodice Midlton: Pipa je dobra riba! Kejt sprema 40 haljina za posetu Americi VB: Ukućani organizuju venčanje princa Vilijama i Kejt Midlton Vilijam i Kejt se spremaju za Kanadu
Pogledaj vesti o: Jaguar

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.