Udario u bilbord i poginuo

Izvor: Kurir, 29.Nov.2012, 12:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Udario u bilbord i poginuo

Saobraćajna nesreća dogodila se kada je vozač izleto sa kolovoza i udario u reklamni pano

KRALJEVO - Vozač iz Kraljeva poginuo je na Ibarskoj magistrali u Konarevu, kada je automobil kojim je upravljao, izleteo s puta, saopštila je Policijska uprava Kraljevo.

U saopštenju se navodi da je vozilo kojim je upravljao Dragan P. (29) u sredu oko 22,30 časova sletelo s kolovoza i udarilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u reklamni pano.

Teško povređeni vozač je oko 23,15 sati umro u Zdravstvenom centru Studenica.

Uviđaj je obavila saobraćajna policija i obavestila istražnog sudiju osnovnog suda i osnovnog javnog tužioca u Kraljevu.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.