Novi odron na Ibarskoj magistrali

Izvor: Radio 021, 07.Apr.2015, 08:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi odron na Ibarskoj magistrali

Na Ibarskoj magistrali kod Bogutovca sinoć je, zbog odrona, na još jednom delu puta zatvorena za saobraćaj jedna kolovozna traka.

Saobraćajna policija pušta vozila naizmenično, jednom kolovoznom trakom, iako se zemlja i dalje obrušava. Odron se dogodio oko 22 sata, zbog čega je saobraćaj na Ibarskoj magistali bio u prekidu oko 30 minuta.

Putarima problem pravi i voda koja se spušta sa brda >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << i sa sobom nosi zemlju, zbog čega se čeka da mehanizacija, koja je već spremna, krene s radovima.

Mesto sinoćnjeg odrona nalazi se oko četiri kilometra od mesta gde je tokom dana došlo do obrušavanja zemlje, pa se i tamo saobraćaj odvija jednom trakom.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.