Izvor: Blic, 30.Dec.2009, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojka nastradala u nesreći
Jutros oko 06.30 časova kod Boljevca je poginula Milica Arsić (19), dok je pretrčavala Ibarsku magistralu, prenela je večeras televizija "Pink".
Devojku je prvo na kolovoz oborio "ford" kojim je upravljao Dragan Petrović (68), a zatim je na nju naleteo i "opel" koji je vozio Stanko Milovnović (52).
Devojka je ostala zaglavljena ispod karoserije zadnjeg levog točka automobila, a vozač je kočio više desetina metara do konačnog zaustavljanja. Telo devojke >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bilo je smrskano i Hitna pomoć je konstatovala smrt.
Uviđaj je obavljen u prisutvu tužioca i sudije, vozačima je uzeta krv na analizu, a automobili su predati na vanredni tehnički pregled.



