Izvor: B92, 10.Jan.2011, 13:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hyundai Curb crossover
Nije tajna da Hyundai za Detroit priprema model Veloster, međutim, južnokorejska kompanija predstaviće na ovom salonu i koncept crossovera Curb.
Ovaj koncept biće osnova za budući model koji bi trebalo da se na tržištu takmiči sa Nissan Jukeom. Iz Hyundaija očekuju da će serijska verzija sići sa fabričke trake u naredne dve do tri godine.
Iz ove kompanije su znalački objavili tek dve skice i ostavili su nas bez ikakvih zvaničnih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << detalja.
Enterijer je, morate se složiti, pomalo neočekivan i liči na kabinu svemirskog broda. Očekuje se da se ispod haube neće naći ništa novo i da će ovaj koncept imati hibridni pogon kao Sonata Hybrid.
Curb je razvijen u kalifornijskom dizajnerskom studiju Kije i oslanja se na dizajnerske linije najnovije Elantre i Sonate.
Saznajte više o Hyundai Velosteru
Pogledaj vesti o: Nissan









