Izvor: Capital.ba, 13.Okt.2024, 09:16
Honda opozvala 1,7 miliona automobila
TOKIO – Honda je opozvala gotovo 1,7 miliona automobila, uključujući i neke od najprodavanijih modela, zbog problema sa upravljanjem.
Odluka o opozivu odnosi se na vozila u SAD, Kanadi i Meksiku, a objavljena je ranije ovog meseca nakon što je Honda otkrila da zahvaćeni modeli mogu imati grešku sa mjenjačem koja ih čini nebezbijednim za vožnju, kako je saopštila Nacionalna služba za bezbijednost na putevima (NHTSA).
Precizno, >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << opoziv obuhvata 1.693.199 vozila, počevši od Civic Sedan i Civic Sedan Hybrid modela (2022-2025), i šireći se na Civic Hatchback i Civic Hatchback Hybrid modele proizvedene od 9. februara 2021, 14. avgusta 2014, kao i 25. maja 2023 i 4. februara 2024. godine.
Obuhvaćeni su još neki modeli, kao što su Civic Type R, Acura Integra, Integra Type S, Honda CR-V, CR-V Hybrid i drugi.
Od sredine novembra, vlasnici čiji automobili su zahvaćeni opozivom će dobijati mejlove obavještenja o tome, a Honda će ih uputiti na to da treba da posjete ovlašćene servisere kako bi se kvarovi otklonili.B92
The post Honda opozvala 1,7 miliona automobila appeared first on Capital.ba - Informacija je capital.
Pogledaj vesti o: Japan





















