Izvor: Vesti-online.com, 02.Avg.2012, 07:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šik naočare za sunce

Ponovo su u modi naglašeni oblici naočara za sunce. Viktorija Bekam, Tom Ford, "Vog", "Prada", "Luj Viton" su ovaj modni detalj učinili markantnim i ženstvenim.

Pre nekoliko sezona ženski modeli naočara za sunce prekrivali su veći deo lica, zatim su ih zamenili manji okviri, a sada su ponovo u modi naglašeni oblici. Viktorija Bekam, Tom Ford, modne kuće "Vog", "Prada", "Luj Viton"... su ovaj modni detalj učinili markantnim i ženstvenim u sezoni 2012. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<

U trendu su naočare okruglog, srcolikog kao i izrazito mačkastog oblika. Savršeno se uklapaju uz romantični stil odevanja koji dominira ovog leta. Stakla su od kvalitetnih materijala, otporna na sunčeve zrake, ali umerenije zatamnjena nego prethodnih sezona, a okviri su u različitim nijansama. Crna i braon boja su nezaobilazne, u trendu su i crveni, ljubičasti i beli
Pogledaj vesti o: Ford

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.