Izvor: Blic, 15.Nov.2016, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podneta prekršajna prijava protiv pomahnitalog vozača u Subotici

Subotička policija podnela je prekršajnu prijavu protiv vozača "ford focusa" koji je u naselju Radijalac divljao automobilom.

Incident se dogodio u ponedeljak popodne, a prema rečima očevidaca mladić je u velikoj brzini pravio krugove po naselju uz škripu kočnica, a zatim se popeo na šetalište gde je nastavio svoju ludu vožnju.

Niko od prolaznika na sreću nije povređen, ali je pomahnitali vozač napravio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << štetu na svojim kolima iz kojih je iscurelo ulje i oštetio je prednje staklo. Automobil je zaustavio na sredini šetališta i iz njega izašao sa psom.

Policija je brzo stigla na lice mesta, privela mladića, a automobil je odneo "pauk" “Parkinga”.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.