Izvor: Mondo, 27.Avg.2012, 23:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krali delove sa izgorelog autobusa
Crnogorska policija uhapsila je tri osobe sa Kosova, sa privremenim boravkom u Podgorici, zbog krađe delova autobusa kragujevačkog "Autosaobraćaja", koji je juče izgoreo na putu Podgorica-Cetinje.
Uprava policije je navela da su uhapšeni H.H. (38), S.H. (36) i Z.C. (40) koji su ukrali više delova izgorelog autobusa.
Oni su delove autobusa utovarili u auto-prikolicu, vozila marke "ford", podgoričkih registarskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << oznaka, nakon čega su pokušali da pobegnu, ali ih je sprečila cetinjska policija, navedeno je u saopštenju.
Crnogorska policija saopštila je da su ukradeni delovi autobusa odmah vraćeni radnicima preduzeća "Autosaobraćaj" iz Kragujevca.
Autobus kragujevačkog preduzeća izgoreo je juče ujutru u mestu Gospoština, na putu Podgorica-Cetinje, ali tom prilikom nije bilo povređenih putnika.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Kragujevac










