Ipak ništa od Ford Fieste RS

Izvor: AutoBlog, 29.Maj.2018, 17:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ipak ništa od Ford Fieste RS

Pre nekoliko nedelja šef Fordovog odeljenja Perfromance Europe Leo Roeks je nagovestio da postoji mogućnost razvoja i proizvodnje RS verzije modela Fiesta, ali sada izgleda da će i dalje vrh ponude ovog modela činiti njegova ST verzija. Konkretnije, u Fordu veruju da nema potrebe za snažnijim modelom s obzirom da Fiesta ST svojim vozačima nudi sasvim dovoljno agilnosti i zabave za upravljačem i da nema potrebe za vozilom još boljih performansi. Tako bar tvrdi šef Fordovog evropskog dizajna Amko Leenarts koji je izjavio i da nikakva RS verzija Fieste nije u planu. Podsetimo, raniji izveštaji su govorili o mogućnosti lansiranja tog modela krajem ove decenije, a do tada nam ostaje nada da će u Fordu možda promeniti mišljenje. Na...
Pogledaj vesti o: Ford

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.