Izvor: Politika, 16.Nov.2010, 15:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Harison Ford: želeo sam da Han Solo umre
LOS ANĐELES - Harison Ford je izjavio da je želeo da Džordž Lukas ubije Hana Soloa kojeg je igrao u „Ratovima zvezda”.
Holivudski glumac je u prva tri filma serijala igrao svemirskog trgovca, a za mnoge obožavaoce njegov Han Solo je bio najpopularniji lik.
Ford, međutim, smatra da to nije bio interesantan lik i navodi da je želeo da ga Lukas ubije. „Kao lik, meni nije bio interesantan”, objavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << je Ford za Ej-Bi-Si njuz. „Mislim da je trebalo da umre u poslednjem filmu (`Povratak Džedaja'), da to bude poenta”. „Džordž, međutim, nije mislio da bi iko bio zainteresovan za igračke mrtvi Han Solo”.
Najnoviji film Harisona Forda „Morning Glory” nedavno je počeo da se prikazuje u severnoameričkim bioskopima.
Beta
objavljeno: 16.11.2010.






