Izvor: Moto.rs, 05.Dec.2012, 19:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ford GT kompanije Galpin Auto Sports obećava vrhunske performanse
Ovaj model će biti duži nego Ford GT model i svaka jedinica će biti prilagođena kada je reč o kabini prema zahtevu kupca. Galpin Auto Sports je dobro poznati diler Ford proizvoda i prvi diler koji je šezdesetih godina ponudio Shelby Cobra modele.
Oni imaju dugu istoriju obezbeđivanja različitih komponenti za gotovo sve tipove Mustang modela, ali su sada rešili da stvar podignu na jedan novi nivo time što će izgraditi svoj sopstveni Ford GT.
foto © Galpin...
Pogledaj vesti o: Ford
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








