Izvor: BanjalukaLive.com, 05.Mar.2012, 18:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogledajte prvi video novog modela FIAT 500L
Uoči svjetske premijere koja je zakazana za utorak 6. mart na auto-salonu u Ženevi, FIAT je objavio prvi zvanični video snimak novog modela 500L koji će se proizvoditi u Srbiji.
FIAT 500L je koncipiran kao mali porodični automobil koji će imati mjesta za pet putnika i prtljažni prostor od skoro 400 litara.
Glavni tržišni konkurenti novog modela trebalo bi da budu Citroen C3 Picasso, MINI Countryman i Ford B-MAX, ali više detalja znaćemo odmah poslije sutrašnje premijere.
{youtube}PmLWOhqUBLM{/youtube}
Pogledaj vesti o: Citroen
Nastavak na BanjalukaLive.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









