Novosti: Novi model Fijata sledeće godine

Izvor: N1 televizija, 15.Sep.2018, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosti: Novi model Fijata sledeće godine

Kompanija Fijat Krajsler ostaje u Srbiji, pišu Novosti, a kao potvrdu toga navode da kompanija planira da u drugoj polovini naredne godine predstavi novi model, kao i to što je počela proizvodnja modela 500L sa hibridnim pogonom.

Za razliku od prethodnog ugovora sa državom, kako prenose Novosti, kompanija iz Torina će izgubiti povlastice koje je uživala u prethodnih deset godina.

Ova firma će, posle potpisivanja novog ugovora, plaćati pune doprinose za oko 2.500 radnika i zaposlene kod kooperanata te firme.

Izmirivaće se i obaveze na dobit, imovinu i PDV i neće biti otpuštanja radnika.
Pogledaj vesti o: Fiat,   Chrysler

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.