Izvor: S media, 15.Jul.2012, 13:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mini Moris: Najauto za dame?
„Mini Moris“, „Smart“ ili „Fiat 500“ našli su se na listi automobila koje bi muškarci izabrali za svoju lepšu polovinu. Neverovatno, ali anketa je pokazala da bi većina muškaraca svojoj dami kupila “Mini Moris”.
Dame pak smatraju da je “Fiat 500” lepši. Ali, “Mini Moris” je taj automobil koji bi većina muškaraca, koji su učestvovali u anketi, izabrala da pokloni svojoj >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << dami.
Takve ankete uvek privlače dosta različitih i pomalo šaljivih odgovora i komentara. Među komentarima su se našli i oni, za žene vozače već pomalo ustaljeni, da je damama bolje da ih voze unajmljeni vozači, nego da se one same "zamaraju", kao i oni da još ni jedna nije osvojila njihovo srce, tako da će na ovakav poklon morati da pričekaju.
Legendarna “Minika” zadržala je svoju reputaciju britanske i evropske ikone sve do danas, kada se u novom konceptu predstavlja na tržištu.
Od malenog i ekonomičnog automobila s kraja 50-tih i početka 60-tih, "Mini" je postao moćni i privlačni automobil, koji po dizajnerskim kriterijumima spada u sam svetski vrh. Otuda i ne treba da čudi što ga dame sve češće voze, a gospoda poklanjaju.
(mojauto.rs)
Foto: mojauto.rs printscr








