Izvor: B92, 27.Apr.2009, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nema škarta u proizvodnji "punta"
Beograd -- Medijske spekulacije da radnici "Zastave" ne znaju da prave "punto" potpuno su neosnovane, kaže direktor "Zastava vozila" Zoran Radojević.
"U 'Zastavi' se automobili proizvode već pet i po decenija, a naši radnici su u minulih godinu i po dana, prema 'Fijatovoj' licenci, napravili nekoliko hiljada 'punta', odnosno 'zastava 10'", rekao je Radojević za list "Danas".
"Sve te 'desetke’ >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u međuvremenu su prodate i nijednu reklamaciju na njihov kvalitet do sada nismo dobili”, izjavio je on.
Radojević je demantovao konstatacije objavljene u pojedinim medijima prema kojima, "zbog nestručnosti 'Zastavinih’ radnika tek svaki šesti novoproizvedeni automobil može da ide na tržište".







