Dodatne pogodnosti pri kupovini punta

Izvor: Blic, 25.Jan.2011, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodatne pogodnosti pri kupovini "punta"

Kupci najpopularnijeg putničkog automobila "punto klasik" imaće ubuduće dodatne povoljnosti - produženu garanciju na tri godine i nižu kamatnu stopu od 4,25 odsto pri kupovini na kredit, saopštilo je danas preduzeće "Fijat automobili Srbija."

U saradnji sa "Kredi akrikol" bankom, kompanija je ponudila nižu kamatnu stopu od 4,25 odsto za kupovinu automobila na kredit, sa rokom otplate do sedam godina. Kupci dobijaju i produženu garanciju od tri godine, odnosno do >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pređenih 75.000 kilometara, a važi za sva vozila koja su kupljena nakon 1. januara ove godine.

Zahvaljujući novim pogodnostima i programu „staro za novo", koji omogućava subvenciju od 600 evra, "punto klasik" je i dalje najpovoljniji automobil na tržištu.

"Punto klasik aktual" košta 6.999 evra, sa popustom 6.799, a uz program "staro za novo" 6.199. Model "dinamik" ima cenu od 8.599 evra, uz popust 7.999, a uz "staro za novo" 7.399. Puna cena "emoušna" je 9.699 evra, sa popustom 8.799, a uz "staro za novo" 8.199 evra.

Model van "LPG -dinamik C" i "LPG dimnamik A/C" koštaju 9.699 evra, uz popust 9.099 evra, a uz program "staro za novo" 8.499. Verzija "multidžet dinamik" A/C košta 10.499 evra, sa popustom 9.899, a uz program "staro za novo" 9.299, dok "multidžet emoušn ABS" košta 11.499 evra, sa popustom 10.999, a uz program zamene 10.399 evra.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.