Veber najbrži na drugom treningu

Izvor: B92, 26.Avg.2011, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veber najbrži na drugom treningu

Vozač Red Bula Mark Veber zabeležio je najbrže vreme na drugom slobodnom treningu na stazi Spa Frankoršan uoči trke za Veliku nagradu Belgije.

Australijanac je stazu prevezao u vremenu 1.50:32 minuta. Vozač Ferarija Fernando Alonso bio je drugi, dok je treće vreme imao Dženson Baton iz Meklarena.

Aktuelni svetski prvak Sebastijan Fetel iz Red Bula bio je 10. na ovom treningu. Najbolje vreme na provom treningu ostvario je veteran Mihael Šumaher.

Kvalifikacije za Veliku nagradu Belgije voze se u subotu, a trka je u nedelju od 14 sati.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Šumaheru prvi, Veberu drugi trening u Belgiji

Izvor: Blic, 26.Avg.2011

Veteran Mihael Šumaher zabeležio je najbrže vreme na prvom treningu za Veliku nagradu Belgije, koja se u okviru šampionata Formule 1 u nedelju vozi stazi Spa-Frankoršan. Drugi trening protekao je u znaku vozača Red Bula Marka Vebera...Australijski automobilista je stazu prevezao u vremenu od jednog...

Nastavak na Blic...

Veber najbrži na drugom treningu

Izvor: Nezavisne Novine, 26.Avg.2011

SPA - Vozač "Red Bula" Mark Veber zabilježio je danas najbrže vrijeme na drugom slobodnom treningu na stazi Spa uoči trke za Veliku nagradu Belgije.

Nastavak na Nezavisne Novine...

VN Belgije (3. trening): Veberu odgovara kiša

Izvor: Sportal.rs, 27.Avg.2011, 13:40

Novi trening i novi uspeh za vozača Red Bula Marka Vebera. Australijanac koji je trenutno drugi u generalnom plasmanu Formule 1 na trećem treningu za Veliku nagradu Belgije najbrži krug je odvozio u vremenu od 2:08.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.