Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Nov.2015, 22:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mađarska: Slupao tek kupljeni ferari
Jedan Mađar uspeo je da slupa tek kupljeni ferari kog je platio 1,4 miliona evra.
Samo što se izvezao iz prodajnog salona i počeo da otkriva čari vožnje u novom bolidu, izgubio je kontrolu nad vozilom, izleteo sa puta i udario u tri parkirana automobila u centru Budimpešte.
Ubrzo ga je okružila masa znatiželjnika koji su došli da izbliza "procene" štetu na skupocenim kolima, modelu LaFerrari od kog postoji svega 499 primeraka u svetu.
Četiri vozača, među njima i ovaj Mađar, su dosad slupala svoj LaFerrari - automobil od 800 konjskih snaga koji je predstavljen 2013. godine.
Pogledaj vesti o: Ferrari
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







