Ma kakav Šumaher, daleko sam ja...

Izvor: Sportske.net, 26.Sep.2019, 08:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ma kakav Šumaher, daleko sam ja..."

Vozač Ferarija Šarl Lekler rekao je da je počastvovan što ga porede sa legendarnim šampionom Formule 1 Mihaelom Šumaherom, ali je dodao da je za to još rano.

Lekler od ove godine vozi za Ferari, a u trkama u Belgiji i Italiji ostvario je prve dve pobede u karijeri u Formuli 1. Mnogi ga porede sa sedmostrukim šampionom Šumaherom i predviđaju mu brojne >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << titule.





"Uvek je lepo čuti takve stvari, ali imam samo 21 godinu i nisam dokazao ništa u poređenju sa onim što je Mihael dokazao. Za sada je još rano govoriti o tome. Radim na mojoj karijeri i pokušavam da bude što bolja. Čast je što me porede sa Mihaelom, ali ta poređenja mi se čine daleka", rekao je Lekler, preneli su britanski mediji.

Lekler je treći u generalnom šampionatu vozača sa 200 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani vozač Red Bula Maks Verstapen.

Prvi je aktuelni šampion Luis Hamilton iz Mercedesa sa 296 bodova, a drugi je njegov timski kolega Valteri Botas sa 231.

Šampionat Formule 1 nastavlja se u nedelju, trkom za Veliku nagradu Rusije u Sočiju.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

LEKLER ČVRSTO NA ZEMLJI: Poređenje sa Šumaherom? Čast mi je, ali daleko sam od njega

Izvor: Kurir, 26.Sep.2019

Vozač Ferarija Šarl Lekler rekao je da je počastvovan što ga porede sa legendarnim šampionom Formule 1 Mihaelom Šumaherom, ali je dodao da je za to još rano.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.