Fetel: Ne bih se protivio dolasku Rikarda

Izvor: N1 televizija, 15.Jun.2016, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fetel: Ne bih se protivio dolasku Rikarda

Sebastijan Fetel je rekao da ne bi "stavio veto" na potencijalni dolazak Danijela Rikarda u Ferari.

Ipak, četvorostruki šampion priznaje da bi više voleo kada bi Kimi Raikonen ostao uz njega u Ferariju.

"Sigurno bismo se dobro slagali, mislim da ne bi trebalo da se razmišlja o nekim problemima ili psihološkim igrama. Poznajem ga dobro, veoma je lako raditi sa njim, sigurno ne bi bio distrakcija", >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << rekao je Fetel.

"Nisam razgovarao ni sa kim u timu, svakako da bih voleo da Kimi ostane, ali ne pitam se samo ja. To je tema do koje nismo još došli i kada dođemo, mislim da ćemo se lako dogovoriti", dodao je Nemac

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.