Izvor: B92, 29.Avg.2012, 15:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Elija: Konte me ignorisao
Holandski fudbaler Eljero Elija rekao je da je zaprepašćen načinom na koji se trener Juventusa Antonio Konte ophodio prema njemu.
On je dodao i da ga je klub na kraju sezone primorao da se odrekne bonusa.
"Svaki igrač je na kraju sezone imao pravo na novi Ferari, kao 200.000 evra bonusa jer je tim osvojio titulu. Pre nego što su mi dozvolili da napustim klub, Juventus me je primorao da se odreknem automobila", rekao je Elija za nemački "Sport Bild".
Elija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je ovog leta potpisao četvorogodišnji ugovor sa Verderoma iz Bremena.
"Trener Konte nikada nije razgovarao sa mnom. Za godinu dana nismo razmenili nijednu reč. Potpuno me je ignorisao. Ništa slično nisam doživeo i bio sam veoma frustriran", dodao je Elija.
Elija je prošlog petka debitovao za Verder, koji je u prvom kolu Bundeslige doživeo poraz od aktuelnog prvaka Borusije iz Dortmunda sa 2:1.
Pogledaj vesti o: Ferrari
Juventus "oteo" Eliji ferarija
Izvor: Sportal.rs, 29.Avg.2012
Holandski fudbaler Eljaro Elija nije mogao da zadrži luksuznog ferarija vrednog 200.000 evra koji je, kao i svaki igrač Juventusa, dobio kao bonus za osvojenu titulu prošle godine.




