Izvor: Studio B, 03.Jul.2013, 18:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginule dve osobe u dve saobraćajne nesreće
70-godišnji muškarac poginuo je u saobraćajnoj nesreći na Novom Beogradu, na raskrsnici ulica Jurija Gagarina i Gandijeve, kada je automobil marke "Ševrolet" udario pešaka, van pešačkog prelaza, u blizini stajališta gradskog prevoza.
Pešak je poginuo na licu mesta, pa je Hitna pomoć mogla samo da konstatuje smrt.
Tokom obavljanja uviđaja saobraćaj se u smeru ka centru grada gde se dogodila nesreća odvijao se otežano oko sat i po.
Gotovo istovremeno, 50-godišnji Milan Đ. poginuo je u selu Jagnjilo kod Mladenovca kada se sa traktorom prevrnuo u kanal dubok nekoliko metara.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









