Chevrolet: nagrada COMPANYBEST 2011

Izvor: B92, 22.Dec.2011, 13:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Chevrolet: nagrada COMPANYBEST 2011

Kompanija Chevrolet Europe izglasana je za COMPANYBEST 2011. od strane žirija AUTOBEST-a sastavljenog od vodećih novinara iz auto-moto oblasti iz 15 zemalja centralne i istočne Evrope.

Povodom dodele ove nagrade predsednik AUTOBEST-a Ilia Seliktar izjavio je da su "rezultati kompanije Chevrolet Europe izvanredni i da je poslednjih godina došlo do zapaženog rasta prodaje automobila ovog brenda”. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

On je dodao i da je primećen veliki skok kada je u pitanju imidž ove kompanije u Evropi.

Wayne Branon, predsednik i direktor Chevrolet Europe rekao je da su u toj kompaniji počastvovani što su dobili ovu "veoma značajnu nagradu od strane priznatih auto-moto novinara”.

"Ova godina je za nas bila jedinstvena zbog lansiranja 7 novih automobila. Sada kupcima možemo da ponudimo veći izbor vozila, izražajniji dizajn i veću vrednost za uloženi novac”, zaključio je Branon.

U 2011. godini Chevrolet je osvojio više nagrada, a u tome je prednjačio model Volt, koji je između ostalih, dobio i priznanje ECOBEST, nagradu žirija AUTOBEST za ekološki prihvatljivo vozilo godine.

Chevrolet Aveo: treće mesto u AUTOBEST izboru 2011.

Vozili smo Chevrolet Aveo

Vozili smo Chevrolet Cruze Hatchback

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.