NIS snizio cene goriva

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Jun.2012, 16:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NIS snizio cene goriva

BEOGRAD -

Na pumpama Naftne industrije Srbije (NIS) danas su snižene cene dizela za dva dinara po litru, saopšteno je Tanjugu u toj naftnoj kompaniji.

Kod NIS-a je za dva dinara pojeftinio evrodizel i dizel D2, dok su cene benzina ostale nepromenjene.

Niža je cena autogasa za jedan dinar, a lož ulje je poskupelo za dva dinara, kažu u NIS-u i dodaju da nisu menjane maloprodajne cene goriva na 18 >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << benzinskih pumpi te naftne kompanije koje se nalaze uz autoput.

Do sniženja cena dizela došlo je zbog pada cena nafte na berzama, pada kursa dolara i sniženja veleprodajne cene.

Posle najnovije korekcije, cena goriva kod NIS-a su među najnižim u Srbiji.
Pogledaj vesti o: Autoput

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Kod NIS-a jeftiniji dizel i autogas

Izvor: Mondo, 12.Jun.2012

Na pumpama Naftne industrije Srbije (NIS) danas su snižene cene dizela za dva dinara po litru, saopšteno je Tanjugu u toj kompaniji.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.