RANIO MLADIĆA ZBOG GUŽVE U CENTRU BEOGRADA

Izvor: Kurir, 11.Okt.2011, 18:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RANIO MLADIĆA ZBOG GUŽVE U CENTRU BEOGRADA

BEOGRAD - Suvozač M.Đ. (24) lakše je ranjen u nogu u 14.20 sati na uglu ulica Bulevara Despota Stefana i Skadarske kada je pucano iz pištolja na njega i vozača "mercedesovog" kombija D. S.

Za sada nepoznati muškarac iz "fijat punto" ispalio je jedan hitac na njih.

Kako portal Kurira nezvanično sazanje, na dvojicu mladića najverovatnije je pucano zbog nesporazuma i svađe oko saobraćaja, kada je besni revolveraš izvadio pištolj i ispalio jedan hitac prema M.Đ, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koji je tom prilikom ranjen. Zrno je prošlo kroz vrata kombija.

Vozač "punta", koji je bio u društvu još jednog muškaraca i žene, krenuo je da beži prema centru grada. Vozač kombija, iako je pokušao da ga stigne, morao je da odustane zbog ranjenog kolege kod Doma Vojske i pozove policiju.

"Putno" u kome su bili napadači, prema poslednjim informacijama, viđen je poslednji put u ulici Braće Jugović kako beži prema Kalemegdanu, gde mu se gubi svaki trag.

Povređeni mladić je kolima Hitne pomoći prebačen u Urgentni centar.

Istraga i uviđaj pucnjave je u toku.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.