ZAPALJEN BMW ADVOKATU ZIJADA TURKOVIĆA

Izvor: Kurir, 01.Dec.2011, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZAPALJEN BMW ADVOKATU ZIJADA TURKOVIĆA

SARAJEVO – Nepoznate osobe podmetnule su požar u sarajevskom naselju Zmajeva pod “ BMW

SARAJEVO – Nepoznate osobe podmetnule su požar  u  sarajevskom naselju Zmajeva pod “ BMW” advokata Fahrije Karkina, koji brani Zijada Turkovića optuženog za ubistva, pokušaj ubistva, šverc droge, iznude i pljačku 2,5 miliona marka iz Kargo centra Aerodroma Sarajevo.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Policija je uviđajem utvrdila da je požar podmetnut, kao I da je u paljenju korištena zapaljiva tečnost, kojom su polivene gume, a zatim zapaljene, a vatra se proširila i zahvatila zadnji deo limuzine. Pomenuti incident se dogodio u sredu uveče oko 20 časova, a slučaj paljenja prijavio je sam Karkin, objavio je bosanski portal Depo

Istraga je u toku.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.