Izvor: Kurir, 09.Dec.2010, 09:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UKRALI BMW PA TRAŽILI 5.000 EVRA
BEOGRAD - Todor S. (38) zvani Toša, Darko B. (31), Slobodan G. (56) zvani Karakondžula i Milan V. (24), svi iz Beograda, uhapšeni su zbog sumnje da su ukrali „BMW 525“, a potom od vlasnika tražili 5.000 evra da bi mu vratili automobil. Oni se terete za krađu vozila
BEOGRAD - Todor S. (38) zvani Toša, Darko B. (31), Slobodan G. (56) zvani Karakondžula i Milan V. (24), svi iz Beograda, uhapšeni su zbog sumnje da su ukrali „BMW 525“, a potom od >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << vlasnika tražili 5.000 evra da bi mu vratili automobil.
Oni se terete za krađu vozila, teške krađe, prikrivanje i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti. Kako se navodi u saopštenju MUP, organizator ove kriminalne grupe je Todor S. (na slici), koji je ranije osuđivan zbog istih krivičnih dela.
Prilikom hapšenja razbojnici su napali policajce. Ukradeni „BMW“ je vraćen vlasniku.
(Z. N.)








