Izvor: Blic, 15.Avg.2012, 12:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maloletnik BMW-om usmrtio čoveka u dvorištu
ŠABAC - U saobraćajnoj nesreći u mestu Provo u opštini Vladimirci poginuo je Dragan V. (52), koji se nalazio u dvorištu kuće kada je na njega naleteo automobil kojim je upravljala maloletna osoba, saopštila je danas Policijska uprava u Šapcu.
Do nesreće je došlo u utorak u 21 sat, kada je vozač putničkog vozila "bmw", koji je maloletno lice, usled neprilagodjene brzine izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo s kolovoza.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
On je najpre udarlo u betonski propust, potom u žičanu ogradu domaćinstva M.Č. i drvenu banderu, a onda u Dragana V. koji se u tom momentu nalazio u dvorištu.
Dragan V. je podlegao povredama u šabačkom medicinskom centru, a vozač automobila i njegov putnik, takođ maloletno lice, zadobili su teške telesne povrede.
Uviđaj su izvršili pripadnici saobraćajne policije Vladimirci, a protiv vozača pripadnici policije podneće krivičnu prijavu Višem javnom tužilaštvu za maloletnike, navodi se u saopštenju.
Povezane vesti: Poginuo šesnaestogodišnjak za volanom Četvrta žrtva nesreće na Pančevačkom putu










