Glok možda u DTM šampionatu

Izvor: AutoBlog, 23.Jan.2013, 12:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glok možda u DTM šampionatu

i to sa BMW M3 automobilom Timo Glok će već ove nedelje sesti u BMW M3 automobil koji će nastupati u DTM šampionatu i oprobati se na stazi u Valensiji. Nemac, koji je naprasno objavio da raskida ugovor sa F1 timom Marusja u ponedeljak, će učestvovati u testovima sa BMWom. Posle odlaska Gloka iz tima u kome je proveo tri godine, počele su špekulacije o njegovom mogućem prelasku u DTM šampionat, a za tim BMWa ga vežu i godine provedene sa njima u vreme dok se peo na vozačkoj lestvici. „Drago nam je što ćemo biti u prilici da ponovo vidimo Tima na delu u našem BMW M3 DTM automobilu u Valensiji“ izjavio je BMW Motorsport direktor Jens Markuard. „Timo je demonstrirao...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.