DOMOLJUBNI SAT: Gotovina otkucava za 79 evra

Izvor: Kurir, 26.Nov.2012, 16:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DOMOLJUBNI SAT: Gotovina otkucava za 79 evra

Zanimljivo je što mu je posred čela zabijena kazaljka, tako da ono što nije uspelo Srbima, eto uspelo je "velikim domoljubima", ocenjuje hrvatski sajt

ZAGREB - Ante Gotovina je ovih dana kod Hrvata definitivno u modi, ali kako zaraditi na njemu?

Posle malo razmišljanja, eto ideje - pozlaćeni treš sat s likom Gotovine bio bi idealan za nekog seljobera, a takvih hvala Bogu nema malo, objavio je hrvatski sajt u priči o novom proizvodu.

Autori >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << članka zatim nastavljaju: "Zlatni sat na ruku, još ako ima neki zlatni lanac oko vrata, BMW ili mercedes i idemo na srpske cajke. To bi uglavnom i bilo tržište za plasman ovoga treš sata, a i sam ’poduzetnik’ cilja baš na to".

Sat se naručuje iz Švajcarske i na njemu nema "ničeg hrvatskog osim lika Gotovine", a sajt dodaje i da je zanimljivo to što je tačno na sredini čela Gotovini zabijena kazaljka, "tako da ono što nije uspelo Srbima, eto uspelo je velikim domoljubima za 79 evra".

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.