Izvor: Nezavisne Novine, 12.Jul.2016, 12:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bijesni M4 GTS u izdanju G-Powera

G-Power, jedan od vodećih tunera BMW napravio je i više nego značajne izmjene modela M4 GTS.

Ovaj model bi trebalo da se proizvede u svega 700 primjeraka.

Najznačajnije promjene su urađene na motoru, kojem je podignuta snaga na 615 konjskih snaga, a Bi-Tronik kit podiže obrtni moment sa 600 na 760 Nm.

Prerađeni M4 GTS od 0 do 100 stiže za svega 3,6 sekundi, a može da razvije maksimalnu brzinu veću od 320 kilometara na sat.

Zbog što >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << atraktivnijeg izgleda ovaj Bavarac je postavljen na21-inčne točkove.

Međutim, ukoliko ste zainteresovani da kupite ovaj automobil a ne želite da se dira motor, postoji i mogućnost lajt tuninga gdje se ugradnjom nove upravljačke elektronike izlazne karakteristike motora povećavaju na 575 KS i 740 Nm.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.