Izvor: Moto.rs, 14.Jan.2015, 14:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BMW M Performance Parts predstavio novine Serij2 2 kabriolet modela
BMW je predstavio dodatne delove i opremu u okviru M Performance opsega za kabriolet model Serije 2. Ovaj model kada je reč o eksterijeru može da bude opremljen novim bočnim dodacima sa M Performance logoom, modifikovanom prednjom rešetkom sa crnim okvirima kućištima retrovizora od ugljeničnih vlakana.
Takođe, vozilo će dobiti set 19“ aluminijumskih točkova. Promene u okviru enterijera uključuju ukrase na ručici poluge menjača kod modela sa manuelnom transmisijom, >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << zatim promene u okviru centrlane konzole, centralnog oslonca za ruku.
Takođe, ovaj model može da se poruči sa M Performance pedalama i specijalnim patosnicama podova sa M Performance slovima. M Performance oprema za povećanje snage motora povećava izlanu snagu 220d Convertible verzije za 14ks na 204ks smanjujući vreme ubrzavanja od 0 do 100km/h za 0.3 sekunde. Prosečna potrošnja goriva na ECE testovima je bila 4.7 do 4.4L/100km/h uz emisije CO2 od 124-116g/km.
foto © BMW








