Alpha-N Performance tjunirao BMW M3/M4 da dostižu 520ks

Izvor: Moto.rs, 31.Jul.2014, 17:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alpha-N Performance tjunirao BMW M3/M4 da dostižu 520ks

Alpha-N Performanse tjunerska kuća objavila je prve informacije o njihovom tjunerskom programu za BMW M3 i M4. Ispod poklopca motora nalazi se 3.0L TwinPower Turbo šestocilindarski motor opremljen EVOX tjuning sistemom koji omogućuje razvijanje 520 ks izlazne snage i 380 Nm obrtni moment, što je povećanje od 89 ks i 130 Nm.

Kompanija takođe radi na Stage 2 i Stage 3 paketima koji će ponuditi još više snage zahvaljujući >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << sportskom izduvnom sistemu male mase, između ostalog. Pored unapređenja motora, Alpha-N Performance radi i na pripremi druge dodatne opreme, uključujući Öhlins sportsko oslanjanje kao čitav opseg komponenti izrađenih od ugljeničnih vlakana, među kojima će biti prilagodljivi prednji i zadnji spojleri i zadnji difuzor.

foto © Alpha-N Performance

Nastavak na Moto.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.