Izvor: Kurir, 13.Feb.2016, 19:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
(VIDEO) KAD JE GLADNA PRETVORI SE U NINDŽU: Ovo je najsnalažljivija mačka na svetu
Mnogi ljudi ne mogu da dohvate one nezgodno pozicionirane vitrine iznad šporeta u kuhinje, a upravo u tim zavučenim pregradama nalaze se grickalice i slatkiši.
Sasvim slučajno je, u ovakvom ormariću, vlasnik ove mace ostavio njenu hranu. Imajući to na umu, kad god ogladni, ova narandžasta životinja pretvori se u nindžu i ništa je ne može zaustaviti da dobije ono što želi.
Autor: EPK
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





