POŠLA U WC ZAVRŠILA U AMBISU: Pacijentkinja pala s trećeg sprata!

Izvor: Kurir, 19.Okt.2015, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POŠLA U WC ZAVRŠILA U AMBISU: Pacijentkinja pala s trećeg sprata!

Vatrogasci su da bi došli do unesrećene žene morali da probijaju zid na spratu na kom je starica završila.

DUBROVNIK  - Starija žena, pacijantkinja Opšte bolnice u Dubrvniku pošla je u vece ali je pala sa trećeg sprata kroz otvor u bolničkoj zgradi.

Kako piše Dubrovački dnevnik starica je, u potrazi za toaletom, otvorila vrata, koja su trebala da budu zaključana, i umesto u ve-ce ušla su široki propust u kom su instalacije zgrade. Nesrećna žena >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sunovratila se u ambis i pšadala tri sprata.

Staricu koja je zapomagala čuo je jedan od pacijenata na kardiologiji, a nesreću je nadležnima prijavio radnik Opštee bolnice. Pacijentkinju su morali da izvlače vatrogasci, a da bi došli do unesrećene žene probili su zid na spratu na kom je starica završila.

Nereća je prijavljena 02:16, a akcija spašavanja završena je u u tri sata. Starica je srećom zadobila lakše telesne povrede.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.