Izvor: B92, 28.Jul.2011, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi CR-V "učesnik" u udesu
Uglavnom su špijunske fotografije modela na testiranju rezultat oštrog oka i dobrih refleksa fotografa, ali ove fotografije napravljene su u krajnje neuobičajenim okolnostima.
Bloger sa sajta NotCot napravio je nekoliko fotografija novog SUV-a i to nakon saobraćajne nesreće ovog vozila sa Toyotom.
Udes se dogodio u Los Anđelesu, a rezultirao je skoro totalnom štetom Toyote Highlander i velikom štetom sa vozačeve strane na novom CR-V-u. Srećom, testni model opremljen >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je najsavremenijim vazdušnim jastucima za zaštitu vozača, pa je isti prošao nepovređen.
Policijski izveštaj sumnjivo je škrt što se tiče detalja o automobilu, navodeći da je to "crna Honda sa 4 vrata". Vozilo je registrovano u Ohaju, gde je sedište američkog predstavništva Honde.
Na fotografijama je Honda istih linija kao nedavno predstavljen CR-V koncept, pa postoji mogućnost da je to zapravo serijska verzija.
Saznajte više o konceptu Honda CR-V







