Nema problema sa Hamiltonovim ugovorom

Izvor: AutoBlog, 24.Apr.2015, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nema problema sa Hamiltonovim ugovorom

Kako prenosi Sport klub, jedan od čelnika Mercedesa Toto Volf rekao je da nema problema oko novog ugovora sa Luisom Hamiltonom i da će on "uskoro biti potpisan." Navodno, Britanac traži da bude prvi vozač i da ima veća prava od Nika Rozberga, što su u timu više puta ponovili da se neće dogoditi. Ali, Volf je i to demantovao. "Ide malo sporije zato što smo sada u sred trkačke sezone. Nije tačno da je Luis tražio da bude prvi vozač niti astronomsku platu. Ne žurimo nigde, nigde u životu ne treba žuriti jer onda možete da pogrešite", malo je misteriozan Volf. Hamilton je pobedio na tri od četiri prve trke u sezone, a na svakoj od njih je startovao sa prvog mesta. Rikardo: Sve uz osmeh... Dok se Red Bul i Reno svađaju ko...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.