Izvor: AutoBlog, 24.Apr.2015, 12:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nema problema sa Hamiltonovim ugovorom
Kako prenosi Sport klub, jedan od čelnika Mercedesa Toto Volf rekao je da nema problema oko novog ugovora sa Luisom Hamiltonom i da će on "uskoro biti potpisan." Navodno, Britanac traži da bude prvi vozač i da ima veća prava od Nika Rozberga, što su u timu više puta ponovili da se neće dogoditi. Ali, Volf je i to demantovao. "Ide malo sporije zato što smo sada u sred trkačke sezone. Nije tačno da je Luis tražio da bude prvi vozač niti astronomsku platu. Ne žurimo nigde, nigde u životu ne treba žuriti jer onda možete da pogrešite", malo je misteriozan Volf. Hamilton je pobedio na tri od četiri prve trke u sezone, a na svakoj od njih je startovao sa prvog mesta. Rikardo: Sve uz osmeh... Dok se Red Bul i Reno svađaju ko...







