Moto GP: Markezu novi ugovor

Izvor: AutoBlog, 15.Maj.2014, 00:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Moto GP: Markezu novi ugovor

Mark Markez je prvi od "velike četvorke" koji je potpisao ugovor nakon sezone 2014. Zvanični šampion Moto GP klase potpisao je, kako prenosi popularni sajt crash.net, ugovor do kraja 2016. sa Repsol Hondom. "Sve se desilo tako brzo prošle sezone i sve se dešava tako brzo sada. Uvek sam sanjao o tome da budem deo ovog tima i sada mi se taj san ispunio. Sada mogu na miru da se posvetim vožnji jer imam rešeno pitanje budućnosti", rekao je 21-godišnjak Markez je pobedio na sve četiri trke ove sezone, a na 20 od svoja 22 nastupa u Moto GP klasi peo se na pobedničko postolje. Izvor: Sportklub.rs...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.