Milovanoviću prvo i treće mesto u Banjaluci

Izvor: AutoBlog, 03.Jul.2017, 16:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milovanoviću prvo i treće mesto u Banjaluci

Srpski automobilista Nemanja Milovanović uspešno je završio trkački vikend u Banjaluci. On je na Zalužanima osvojio pol-pozicije za obe trke u diviziji D4-2000 koje se boduju za CEZ. “Poveo sam prvu trku i vodio 12 krugova, a onda sam imao manji problem sa elektronikom i odlučio sam da smanjim tempo, pa sam kroz cilj prošao treći”, objašnjava Milovanović. Beograđanin je pored karirane zastave prošao iza Anta Alduka i Žarka Knega, a problem koji je imao sa “hondom” rešen je za start druge trke u kojoj je trijumfovao. “Zadovoljstvo i osmeh na licu govore više od reči. Napokon sam završio trku bez ikakvog kvara, sve je radilo kako treba. Oba dana sam bio najbrži i prvi bodovi su tu”, izrazio je zadovoljstvo Milovanović. “Sada sledi...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.