Maskirani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu

Izvor: Nezavisne Novine, 24.Nov.2014, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maskirani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu

TRAVNIK - Sinoć oko 21,30 sati izvršeno je razbojništvo nad radnicima benzinske pumpe "Petrol" u mjestu Šantići u opštini Vitez.

Prema prijavi koja je zaprimljena u Policijskoj stanici Vitez, razbojništvo su izvršile 2 maskirane muške osobe, od kojih je jedna bila naoružana vatrenim oružjem. Izvršioci su, uz prijetnju oružja, od radnika oteli novac od dnevnog pazara u neutvrđenom iznosu.

U toku su istražne radnje na otkrivanju izvršioca ovog krivičnog djela, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << saopšteno je iz MUP-a Srednjobosanskog kantona.

U petak u 21,20 sati u Policijsku stanicu Vitez prijavljeno je razbojništvo u sportskoj kladionici "5 PLUS" u mjestu Željeznička stanica u opštini Vitez. Razbojništvo su izvršile 2 nepoznate muške osobe naoružane vatrenim oružjem, sa "fantomkama" na glavama.

Izvršioci su radnicu udarili otvorenom pesnicom u predjelu lica te joj, uz prijetnju oružja, oteli 2 mobitela i dnevni pazar kladionice. Nakon izvršenja krivičnog djela, udaljili su se u nepoznatom pravcu, a policijskim patrolama je naređena blokada puteva i pretraga terena. Uviđaj je izvršen od strane službenika krim policije Policijske uprave Travnik, koji preduzimaju i druge istražne radnje na otkrivanju izvršioca, stoji u saopštenju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.